.

.

New
Луксузна овална Soild 925 Фунта Сребрен прстен 1ct Sona 5A циркон Камен cz Ангажман Свадба Бенд Прстен за жени мажи Накит

Луксузна овална Soild 925 Фунта Сребрен прстен 1ct Sona 5A циркон Камен cz Ангажман Свадба Бенд Прстен

DEN 8112.00

Количина на стоки
Достапно


Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 1-3 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае 7-12 работни дена за САД, 15-30 работни дена да го други областа на светот.? Купувачот адреса регистриран на Paypal ќе бидат приоритетни за превозот адреса, ако сакате да го користите други превозот адреса, pls контактирајте со нас на прво место. Препорачана Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек,? ние ќе го прават истото foryou. Ако не е така, ве Молиме Контактирајте ме во рок од 7 дена по добивањето на објектот, јас ќе замена или рефундирање на вас? пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
10мм
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Класичен
Главниот Камен Големина:
8мм*6mm
печат:
s925
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
прстен кутија:
Yes
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат