.

.

New
Мешани голема дупка монистра Голема дупка pendant Шарм Монистра Одговара Пандора Шарм Хривнија Жените Мода Мушка 30pc/многу feng0018

Мешани голема дупка монистра Голема дупка pendant Шарм Монистра Одговара Пандора Шарм Хривнија Жените Мода

DEN 269.00
DEN 384.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
..
Број На Модел На:
6000018
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Објектот Форма:
микс
Производ отворот:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Потеклото на производот:
Кина Копното
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат