.

.

New
HXYOO 4.5-8.5 cm Пета Висина Мултифункционален Сребро СТП латинска Фудбалскиот Чевли НАС Големина 4-11 латинска Танц Чевли За Дама JYG917

HXYOO 4.5-8.5 cm Пета Висина Мултифункционален Сребро СТП латинска Фудбалскиот Чевли НАС Големина 4-11 латинска

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно


HXYOO 4.5-8.5 cm Пета Висина Мултифункционален Сребро СТП латинска Фудбалскиот Чевли НАС Големина 4-11 латинска Танц Чевли За Дама JYG917
латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција на ВНИМАНИЕТО на : Добредојдовте на следете нас, Се повеќе попуст и Види повеќе нови ажурирани.
Мерењето може да има малку(1mm-5мм) грешка, бидејќи на рачно производство.Нашата големина маса е за вашиот референца. латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција

Ако сакате да го носат надвор, Кликнете овде цел на оваа гумен ѓон заедно.
латинска танц чевли ballroom танцува чевли фудбалскиот танц чевли латински чевли фудбалскиот чевли ballroom чевли линија танц чевли munufacturer
латинска танц чевли ballroom танцува чевли фудбалскиот танц чевли латински чевли фудбалскиот чевли ballroom чевли линија танц чевли munufacturer
За нас
-Ние нудиме висок квалитет латински, ballroom и танго танц чевли.
-Имаме професионални работници и дизајнери.Вие ќе добиете конкурентен производ од нас, ние ќе бидеме добри чевли производи снабдувач за вас.
-Добредојде контактирајте со нас да разговараат за деталите!
Најчесто поставувани прашања
П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина?
A : Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Тоа е најдобро да се провери вистински мерења(Нога Должина) во големина на табелата на чевли е производот страница и да ги споредите да ногата мерењата пред да нарачате.
П : Колку долго може да добиете мојот објект?
A : Вкупно Време е врз основа на прилагодувањето/обработка времето + превозот време, ќе ги најдете во производот страници, е меѓу 5 - 60 дена.
П : Може ли да го врати или да го раскине чевли ако јас го промени мојот ум?
A : По поставување на својата цел, постои уште некое време да го промените вашиот ум. Сепак, важно е да се напомене дека некои од нашите танц чевли се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна, материјалите не можат да се употребуваат.
П : Може ли да цел овој чевли во различни ширина/пета висина?
A : Танц чевли се етикетирани како "Прилагодено" може да се направи во петицата висина, ширина, големина или боја на вашиот избор.
Совети Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот. Не е одговорен за печатни или сликовно грешки.
латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Датум На Издавање:
Spring2018
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JYG917
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Тока
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
HXYOO
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат