.

.

New
2018 Нови Yinyang Мачка Прилагодливи Прстен За Жените Во Црно Бела Мачки Гроздобер Стакло Прстен Сребрен Бронзени Прстени Променливи Во Големина Рачно Изработени Бисер

2018 Нови Yinyang Мачка Прилагодливи Прстен За Жените Во Црно Бела Мачки Гроздобер Стакло Прстен Сребрен Бронзени

DEN 72.00
DEN 103.20

Количина на стоки
Достапно


2018 Нови Yinyang Мачка Прилагодливи Прстен За Жените Во Црно Бела Мачки Гроздобер Стакло Прстен Сребрен Бронзени Прстени Променливи Во Големина Рачно Изработени Бисер
Големина : прилагодлив прстен MOQ : 1 компјутер Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 5 g
Превозот :
Земја
Превозот Време
Забелешки
Сад
15-30 работни дена
Од страна на E-пакет , 10-15 дена
Друга Земја
20-60 работни дена
Имаат Следење на Број кои се Испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail
Нема shippment за време на викендите и на големите празници.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ние, исто така може да испрати од DHL, UPS-от, Fedex и EMS и така натаму.
Ако сакате овие брз начин, pls слободно контактирајте со нас веднаш.
Квалитетот contral :
Ние ќе го проверат квалитетот еден по еден и да ви испрати фотографии и детални информации за потврда пред пратката. Но квалитет проблем неизбежни, ве молиме контактирајте со нас или испрати назад на стоки, ние ќе ги врати вашите целосна исплата или да се обезбеди повторување на услугата, а ќе се обрне на превозот надомест.
Нашата супериорност :
-Евтини
-Квалитетот контролирани
-МАЛИ ЦЕЛ прифатливо, ОЕМ или ODM добредојде
-Брзо испорака
-НОВ ДИЗАЈН прашање на нашата веб страница често, добредојдовте да ја посетите кога сте слободни.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди за нас, ви Благодарам многу!
Ако сте незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро, Бронза
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
TR-001
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Површината Ширина:
10мм,16mm
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Повод:
Годишнина
Стил:
Чешка
Бренд Име:
HZSHINLING
Функција:
Никој
Стил:
Гроздобер
Големина:
adjustable
Материјал:
Стакло
Објектот:
Уметноста фото Прстен
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Име:
Yinyang Мачка Прилагодливи Прстен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат