.

.

New
PP Тоалет седиште GBP17281PU Бела У тип Бавно sofe бавно затвори над инсталација должина 442 да 489mm,ширина 363 да 383mm

PP Тоалет седиште GBP17281PU Бела У тип Бавно sofe бавно затвори над инсталација должина 442 да 489mm,ширина

DEN 2783.52

Количина на стоки
Достапно


Highlig Употреба проширување завртки да се инсталира, додека вашиот тоалет има две дупки за монтажа,
меѓу 120mm да 170mm, ќе може успешно да ги инсталирате.
Определување
1. Тоалетот седиште користи Храна одделение PP (полипропилен) материјал, не
содржи какви било штетни материи во телото.
2. Тоалетот седиште дебела и тешка, може да го носи 350kg тешки предмети.
3. Тоалетот седиште има забави функција, кога се користи многу тивок.
4. Лесна инсталација, Брзо Ослободување,Падот на небото и гравитацијата се притисне, Не е лесно да се скрши.
5.Добро антиоксиданс капацитет, според корисничко искуство, користете 7 години, боја, без никакви промени. GBP17281 PU тоалет седиште специфични параметри
1.Тоалет седиште облик : Правоаголник во облик на 2 Тоалет седиште надворешниот прстен димензии : должина 464mm * ширина 373mm 3.Тоалет седиште внатрешниот прстен димензии : должина 310mm * ширина 215mm 4. Пакет големина : 510mm * 400mm * 10мм Применливи тоалет големина Применливи тоалет големина : Големина 1 : 120mm да 170mm (монтажа дупка далечина) SIze 2 : 363mm да 383mm (Ширина на најоддалечените страна на тоалет) Големина 3 : 442mm да 489mm (Растојанието од центарот на две дупки, да повеќето edge) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ако инсталацијата дупка со дијаметар е помалку од 12mm, тоа ќе предизвика инсталација тешкотии. Ние ви препорачуваме купувачи ве молиме мерка пред да го купат. 3.Ве молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Производ Листа
1.У облик на Храна одделение PP тоалет седиште X 1 сет
2. Проширување завртка Прибор за монтажа додатоци X 1 сет

Карактеристики на стоката

боја:
Бела
Тоалет Седиште Форма:
GBP17281PU
Бафер насловната плоча:
Yes
Функција:
Бавно Затворање Тоалетни Седишта
Далечинска Контрола:
Не Се Вклучени
Тоалет Седиште Материјал:
pp одбор
Број На Модел На:
GBP17281PU
Тоалет Седиште Вид:
Отворен Пред
Бренд Име:
COZYOU
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат