.

.

New
Нови Оригинални RC2010/01 За PHILIPS ТВ Далечински Управувач 27PT40 27PT40B 27PT40B1 27PT40B101 32PT70 32PT70B 32PT70B1 32PT70B101

Нови Оригинални RC2010/01 За PHILIPS ТВ Далечински Управувач 27PT40 27PT40B 27PT40B1 27PT40B101 32PT70 32PT70B

DEN 691.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно


Нови Оригинални RC2010/01 За PHILIPS ТВ Далечински Управувач 27 PT40 27 PT40 B 27 PT40 B1 27 PT40 B101 32 PT70 32 PT70 B 32 PT70 B1 32 PT70 B101
Состојба : Нова Тип : TV Remote Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Количина : 1 x далечински управувач (бара 2 x AA батерии,батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Тежина : 0.12 kg (0.26 lb.) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.15 kg (0.33 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 cm x 5cm (11.02 во x 5.31 во x 1.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно. Првично се снабдува со ТВ модели : 27 PT40, 27 PT40 B, 27 PT40 B1, 27 PT40 B101, 32 PT70, 32 PT70 B, 32 PT70 B1, 32 PT70 B101, 32 PT71 B, TP3281 C, TP3284 C, TP3697 B, MX2791 B, MX3291 B, MX3691 B, TP2718 C, TP2781, TP2781 C, TP2784, TP27841, TP2784 C, TP2784 C101, TP278 DC101, TP2792, TP2797 B1, TP3281, TP3281 C101, TP3284 C101, TP3284 C102, TP3297 B, TP3681 C, TP3684 C, TP3684 C101, TP3684 C102, TP3697 B101
Далечинскиот управувач доаѓаат со оригинален бренд лого .
Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница. Нашата продавница продава за далечинска контрола има два вида, еден е оригиналниот далечински управувач . Функцијата е вашата оригинална иста. Друг е универзален далечински управувач. Тој во основа може да го замени оригиналниот далечински управувач функции. Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти.
1. Бидејќи Кина Поштенски Авиокомпании пакет не може да се испрати на батеријата, па ние продаваме сите далечинскиот управувач не е содржана во батеријата.
2. Сите производи се спакувани со внимание. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија.
1. Се препорачува да се користи ALIPAY плаќање.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4.ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката.
Добредојде на сите пријатели да ја посетите мојата продавница, Мојата продавница имаат професионален тим услуга.
Мојата продавница цел е "Професионални, Квалитетни, Доверливи".
Мојата продавница обезбеди најдобар ефективни производи и квалитетна услуга на сите.
sonoff воздух глувчето linux тв кутија domotica 433mhz универзален далечински управувач за контрола на кодот грабител
controle remoto универзален далечински управувач универзална портата далечински управувач 433 глувчето водител qhqg
контрола remoto doorhan chunghop mando garaje wifi switch tda1085 оддалечен безжичен гаража frequencimetro
automação residencial 433 mhz roku 433.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контрола
далечински управувач duplicator воздух глувчето t2 telecommande portail uzaktan kumanda bluetooth далечинска контрола
duplicator копче на далечинскиот управувач за автомобил алармот тв универзален далечински управувач denon насловна автоматизација дојде
microlab mando на distancia став puertas де garaje далечински управувач switch i7 6400t 27mhz далечинска контрола
bluetooth gamepad telecomando cancello ir учење далечински управувач daewoo rx470 onkyo универзален далечински

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
РК 2010/01
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
USARMT
Состојба:
Нови
Боја:
Како што е прикажано
Количина:
1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет:
ПП торба
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал:
АБС материјал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат