.

.

New
Пристигнување продажба на ултра-тенок супер-тенок ракав торбичка маска,Вистинска кожа лаптоп ракав случај за Samsung лаптоп 9 Pro

Пристигнување продажба на ултра-тенок супер-тенок ракав торбичка маска,Вистинска кожа лаптоп ракав случај за

DEN 907.00
DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно


Број на модел : За Samsung лаптоп 9 Pro Тип : Ракав/Торбичка Стил : Fasion Големина : 245*330mm Функција : Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина Бренд Име : Quoko Модел Компатибилност : За Samsung лаптоп 9 Pro Компатибилен Бренд : За Samsung Апликација Лаптоп Големина : 13" Место на потекло : Hang Zhou, Кина (Копно) Материјал : Вистинска Кожа

Карактеристики на стоката

Големина:
13-inch
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
За Samsung лаптоп 9 Pro
Затворање Тип:
Не Патент
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
Вистинска Кожа
Пакет:
No
Бренд Име:
Quoko
Применливи модели:
За Samsung лаптоп 9 Pro
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат