.

.

New
1Pack 30m/пакет жолта предупредување Печатени на Хартија Тоалет Ткива Ролна Тоалетна Хартија Новина Тоалет Ткиво трговија на Големо

1Pack 30m/пакет жолта предупредување Печатени на Хартија Тоалет Ткива Ролна Тоалетна Хартија Новина Тоалет

DEN 225.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Еден Големината на Пакувањето : 10*10*9 cm Еден Пакет Должина : 30m Слој : 2 Ply Превозот :
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail во рок од 6 работни дена по приемот на плаќање. Тоа обично трае 20-30 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или обичај, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да ја изберете.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
Политика На Враќање :
Клиентите треба да се врати ставки во оригиналната состојба во рок од 6 дена, ако некој објект е неисправен по приемот. Купувачот е одговорен за враќање превозот и ракувањето со трошоците. Нема враќање на средствата обезбедени по 7 дена од купувачот примените предмети.

Карактеристики на стоката

боја:
1pack
Шема:
Буква,Шарени
Повод:
Број На Модел На:
TR043
Бренд Име:
LUHONGPARTY
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат