.

.

New
Нордиските Гроздобер Фламинго Цвет Постер и Отпечатоци Платно Сликарство Ѕид Слики за дневна Соба Дома Декор Украс Уметност

Нордиските Гроздобер Фламинго Цвет Постер и Отпечатоци Платно Сликарство Ѕид Слики за дневна Соба Дома Декор

DEN 185.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Достапно

Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Исто така, испораката може да биде одложен за одмор или природни несреќи. Рамка/Рашири : Формулиран / Unstretched, *безбедно за превозот ве молиме да се најде локалните framer да се монтира Спонзор : Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet како спонзор. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Превозот и Испорака Време Ние брод на светот. Најчесто, предмети може да се испраќаат надвор во рок од 2 до 7 работни дена. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Предмети може да се врати за нас.(Печати не вклучуваат секоја рамка) Големина : Ние се нудат многу големина опции. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Гаранција и Гаранција 3 месеци гаранција. Еден случај е дека увозник ограничува влезот на овие производи во земјата. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да го испратите предмети назад! Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Замена или рефундирање е достапно по добивме бараните слики од вас и нашите потврда. Покрај тоа, продавачот го задржува правото да не ја врати испорачаната предмети. nother случај е дека регионална политика за заштита на предизвикува увозни давачки и други даноци на увоз на овие производи. За детални политика и протокот на враќање и замена, ве молиме обратете се до Ali Express враќање и замена политика. Занает : Печатење, боите се задржи повеќе од 70 години без исчезнува Состојба : Сосема нов, Висок квалитет на Медиум : Giclee печати на платно Испорака : Брод во рок од 5 дена. Вашиот поглед за нас ќе бидат високо ценети. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на мејлинг поштенски и назад треба да биде на товар на купувачите. На дополнителни трошоци и ризици се случи за време на враќање и замена на стоки, кои се претпоставува од страна на партија која предизвикува враќање и замена на стоки. За Русија, Бразил, и други Јужна Американските земји, тоа ќе потрае околу 20-40 дена. На дополнителни трошоци и ризици ги сносат двете страни во согласност со поделба на одговорноста. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Доколку ставката што сте ја добиле не е совршен, но не го сакаат тоа или тоа е потребно. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако стоката се приведени од страна на царинската управа за следните два случаи, на трошок и на ризик ќе биде на товар на купувачот. Ние гарантираме најдобар резултат. Купувачите треба да ни ги испратите најмалку 2 јасни слики на ред и неисправни предмети во GPEG формат. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но, ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас Пакување : OPP вреќа (За промет на големо, можете да го промените пакетот, исто така, може да го додадете вашиот сопствен бренд) Боја : Како pictur Ѕид оркестарот предмет : без рамка платно сликарство Технологија : giclee печати Материјал : висок квалитет памук платно Пакување : 1 buc X памук платно уметност печатење на постер Апликација сценарио : спална соба,,дневна соба,читална,кафуле,ликовно студио,кујна,ресторан ект Наведени Големина Конвенција : Ширина x Висина.

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 20x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
T156
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Европа
Бренд Име:
ZUNNIU ZN
Предмети:
Писмо
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат