.

.

New
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува За YAMAHA YZF R1 R6 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува За YAMAHA YZF R1 R6 2005 2006 2007 2008 2009

DEN 432.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


6473993183833685 Објект Спецификација Состојба : 100% резервни сосема нов Материјал : CNC алуминиум Боја : 8 боја за options (ве молиме оставете порака за боја сакате) Одговара за : Сите Бренд мотор доаѓа со 7/8" (22 mm) Дијаметар Справи со Бар (За Хонда ,Kawasaki,Suzuki ,Јамаха ,Б-MW,KTM,Д-ucati,Триумф др.)
Карактеристики : 1.Помогне да се заштитат род и да се справи & намалување на штета додека wresting.
2.Водоотпорен и издржливи.
3.Подобрување на удобноста & изедначи на возење.
4.Лесна инсталација, без никакви модификации се потребни.
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме да се споредат нашите производи со вашиот мотор или претходните делови ќе има сериозно во ГОЛЕМИНА, МОДЕЛ и други аспекти пред да купите. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање 3.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Победа,Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
HBE-003
Објектот Должина:
2inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
за дијаметар од 7/8
Use1:
Универзална
Quantily:
1pair
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Боја:
црно/сино/red/gold/geen/orang/slive
Состојба:
100%нов бренд нови
Производство место:
Кина
Број На Производ:
RA2 W06432698307
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат