.

.

New
ELOYHI Роман Големата Вода Капка Двоен Слој Одговара Змија Синџир Јака Врвен Квалитет Позлатен За Жените Трендовски Neckalce&Приврзоци Подарок

ELOYHI Роман Големата Вода Капка Двоен Слој Одговара Змија Синџир Јака Врвен Квалитет Позлатен За Жените Трендовски

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Должина:
42cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NK0005
Бренд Име:
ELOHYI
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
4*6cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Функција:
Моден
изјава ѓердан:
Моден уникатен Collares
гроздобер прекрасна етничка шарм:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
макси јака:
multilayer ѓердан за жените девојка
нов моден дизајн:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените
Етничките Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат