.

.

New
Wifreo 10pcs #10 Суви Лета со Опашот Herl Тело Rusty Црвено Крило & Hackle Риболов на Пастрмка Инсекти Имитираат Мамка Mayfly

Wifreo 10pcs 10 Суви Лета со Опашот Herl Тело Rusty Црвено Крило & Hackle Риболов на Пастрмка Инсекти Имитираат

DEN 156.00
DEN 194.40

Количина на стоки
Достапно


П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. Услуга време : 8 : 20. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака".
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција.
Wifreo 10pcs #10 Суви Лета со Опашот Herl Тело Rusty Црвено Крило & Hackle Риболов на Пастрмка Инсекти Имитираат Мамка Mayfly
Rusty Црвено Паун Herl Тело Суви Лета
10pcs
Кука Големина : #10( за 15mm должина)
Пакетот опција : во торба или кутија
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација.

Карактеристики на стоката

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
# 10
категорија:
Лажни Намамат
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат