.

.

New
2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Часовници Мажите Дрвени Бенд 2035 рачни часовници Врвот Види за Жените како Подарок relogio masculino

2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Часовници Мажите Дрвени Бенд 2035 рачни часовници Врвот Види за Жените како Подарок

DEN 1071.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Достапно


2017 Нов Бренд БОБО ПТИЦА Часовници Мажите Дрвени Бенд 2035 рачни часовници Врвот Види за Жените како Подарок relogio masculino

Карактеристики на стоката

боја:
Мажи, Жени
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
45.7 mm
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
C-N14
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Дрвени
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
20.3 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат