.

.

New
Прекрасна Corgi куче големи тркалезни очи Креативни симпатична кожен кратки нозе Corgi куче полнети животни кадифен играчки роденденски подарок

Прекрасна Corgi куче големи тркалезни очи Креативни симпатична кожен кратки нозе Corgi куче полнети животни

DEN 786.00
DEN 1310.40

Количина на стоки
Достапно

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : пп памук Димензии : 30cm должина Боја : како на сликата прикажани Пакет се Вклучени : 1 Pc* кадифен куче Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Висина:
30cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
CORDAZLE
Форма:
Гениј
Животни:
Куче
Предупредување:
Забранети за деца под 3 години да се игра
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
F60
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат