.

.

New
FLTMRH 100 Компјутери -боја Двојно Циклуси Отворите Скок Прстени 12mm Кол. Наоди

FLTMRH 100 Компјутери -боја Двојно Циклуси Отворите Скок Прстени 12mm Кол. Наоди

DEN 50.40

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена ПОВРАТНИ информации Никакви позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики. Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да се реши нешто, а не насилство о

Карактеристики на стоката

Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Тежина:
30g
Тип На Објект:
накит наоди
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат