.

.

New
LAISUMK Жените Влечки Чевли Станови Вистинска Кожа се Лизга од Надвор Слајдови Дами Мода Рамен Лето Плажа дебели единствена Флип Пропадне

LAISUMK Жените Влечки Чевли Станови Вистинска Кожа се Лизга од Надвор Слајдови Дами Мода Рамен Лето Плажа дебели

DEN 694.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5
Бренд Име:
LAISUMK
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ДД.8102
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Со Платформи:
Yes
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Слајдовите
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Бои:
беж црно бело
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат