.

.

New
Десната Страна Автомобил LED Светло За Шкода Octavia А5 А6 РС 2009 2010 2011 2012 2013 Автомобил-стил, LED светилки drl Дење Работи Светлина

Десната Страна Автомобил LED Светло За Шкода Octavia А5 А6 РС 2009 2010 2011 2012 2013 Автомобил-стил, LED

DEN 1823.52

Количина на стоки
Достапно


Висок Квалитет на Предните LED светилки drl Дење Работи Светлина
За "Шкода" Octavia А5 А6 РС 2009 2010 2011 2012 2013
Информации за производот Состојба : Нова Резервни светилки drl Дење Работи Светлина ОЕМ Број : 1 Z0 941 068 Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќ : 0.7 W Боја tempertature : 6500 К Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Десната Страна
Вистински Фото :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Карактеристики на стоката

Име На Модел:
1Z0941068
Бренд Име:
DFLA
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Објектот Дијаметар:
9cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат