.

.

New
Sorbern Секси Висока Пета Пумпи Брава И Клуч 5 Црна Посочи Пети Глуждот Рака Padlocks Чевли 2018 Плус Големина 36-46 Сопствени Бои

Sorbern Секси Висока Пета Пумпи Брава И Клуч 5 Црна Посочи Пети Глуждот Рака Padlocks Чевли 2018 Плус Големина

DEN 3418.00
DEN 4272.00

Количина на стоки
Достапно


Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.
Обичај сјајна стп и пвц достапни.
Сопствени бои на располагање;
Обичај чизми нога мерење на располагање;
Обичај Црвена/Црна/ Голи единствена достапни;

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
12cm-004
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Класици
Бренд Име:
SORBERN
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Сопствени Материјали:
на располагање
сопствени бои:
на располагање
Европа големина:
36-46
Чевли Единствена Боја:
Црвена/Црна/Голи
Пета Висина:
12CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат