.

.

New
OkeyTech Далечински ФОБ Автомобил Копче Школка Неисечени Сечилото Копче Случај на Замена на Авто Копче за Капакот 3 Копчиња За VOLVO S70 V70 C70 S40 V40 98-05

OkeyTech Далечински ФОБ Автомобил Копче Школка Неисечени Сечилото Копче Случај на Замена на Авто Копче за Капакот

DEN 76.00
DEN 108.96

Количина на стоки
Достапно


Спецификации : Точка Име : Автомобил Копче Случај За VOLVO S70 V70 C70 S40 V40 98-05 Тежина : 30g/еез Копчиња : 3 Копчиња Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Никој

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : За volvo v70 s80 s60 v40 xc90 s40 xc70 xc60 Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Автомобил Копче Школка


Карактеристики на стоката

R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
VO-KS03
Производителот Дел Број:
Клучни Школка за VOLVO S70 V70 C70 S40 V40 98-05
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Материјал Тип:
пластични + метал
Другиот Дел Број:
Клучни Школка за Volvo
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Школка За volvo
боја:
Црна
Големина:
Original Key Shell Size
Копчиња:
3 Копчиња
логото:
NO
Тип:
Замена Автомобил Копче Школка за VOLVO S70 V70 C70 S40 V40 98-05
Функција:
Далечински Автомобил Копче Школка за VOLVO S70 V70 C70 S40 V40 98-05
Тежина:
30g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат