.

.

New
LARBLL 5set Моторот Покритие Undertray Клип Завртки За AUDI A4 B6 A5 A6 A7 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 #8D0805121

LARBLL 5set Моторот Покритие Undertray Клип Завртки За AUDI A4 B6 A5 A6 A7 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 8D0805121

DEN 90.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Состојба :
-100% сосема нов и висок квалитет.
-Погоден за Audi A4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 "Шкода" Врвен јас .
-Совршен резервни замена.
-Трајни,стабилна,фирма.
Спецификација :
Референца ОЕМ Број : 8 D0805960, 8 D0805121
-Поставување на Vihicle : предната
-Количина : 5 поставување
Fitemnt :
За Audi A4 1995-2001
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 1997-2000
За Audi A6 1997-2005
За "Шкода" Врвен Јас 2002-2008
Answer : ___________________________ Note : pls потврди производот, ако тоа одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.
Пакет Inlcuded :
5 поставите Под Моторот Покритие Завртки

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LARBLL
Име На Модел:
8D0805121
Објектот Должина:
2.5inch
Објектот Ширина:
2.4inch
Објектот Висина:
1.3inch
Објектот Тежина:
0.05kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Метал
Одговара:
За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat #8D0805121
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат