.

.

New
10pcs/пакет Круна Принцот Тема Партија Плен Торба Партија Материјали Подарок Торба Дете Девојки Роденден, Свадба Партија Декорација

10pcs/пакет Круна Принцот Тема Партија Плен Торба Партија Материјали Подарок Торба Дете Девојки Роденден, Свадба

DEN 58.00
DEN 82.08

Количина на стоки
Достапно


10pcs/многу Круна Принцот Деца Роденден Плен Подарок Торба Цртан филм Партија Supllies
1. Ние ви препорачуваме да платат онлајн, ако ви требаат повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена по поставување на цел, во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот. 3. Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт (име и презиме за руски), адреса и телефонски Тел број при пополнување вашиот купувачот информации. 4. Ако PATMENT не се достапни или не е валиден, резервацијата ќе ви биде откажана од страна на системот. 1. Ние може да ја испорача стоката од Кина пост регистрирани воздух mail и Кина плус вообичаените мал пакет. Пристигнување време е многу, многу бавно, просечната пристигнување време е за 20-40 дена, но сепак, ќе мора да почека 40-60 дена во шпицот на сезоната. 2. Ние може да обезбеди e Packet Испорака на сад, Русија, Австралија, Канада, Франција, Велика Британија, Израел, Саудиска Арабија, Украина, Норвешка и Бразил. Времето за испорака е околу 10-20 дена, може да го одложи за време на шпицот на сезоната. 3. Ако сакате ни да брод вашата стока од страна на EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ве молиме контактирајте со нас за да дознаете цената на испорака. 4. Ние ќе испрати поголемиот дел од стоката во 2-4 работни дена по уплатата е потврдено. 5. Купувачот е одговорен за било какви осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи одложувања или други прашања. Во прилог на ова, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и / или должност задолжени од нивните земји. 6. Објектот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење и намалување на цената. (Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога ставање на ред) и Прозорци : 2-7 работни дена ( www.ups.com ) Dhl : 2-7 работни дена ( www.dhl.com ) Емс : 7-15 дена ( www.ems.com , cn) Кина регистрирани воздухопловната : 2-9 недели ( www.17 track.net) Кина е вообичаен мал пакет плус : 2-9 недели (можете само да ги видите информациите за песна на цел дел, не следење на информации откако стоки лево Кина, ако не ти пречи, ве молиме изберете Кина, Воздухот Пошта регистрирате кога ставање на ред.) 1. вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (4 или 5 ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 mintus, но ова 1 минута има исклучително важно за нас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезда) или неутрален коментари (3 ѕвезди). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. 1. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, тоа reconmend контакт метод. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (во работни денови). 2. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да реши за тебе.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
QWWSS
Број На Модел На:
Бонбони торба плен торба
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
Цртан филм животно,Момче & Девојка,Цртан Слика,Круна
Повод:
Роденден,Децата Ден,Партија,Божиќ,Свадба,Нова Година
Број на Компјутери:
10pcs
Тип:
Настан & Партија Материјали
боја:
како Слика
КОЛИЧИНА:
10pcsмногу
Објектот:
подарок торба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат