.

.

New
KSCRAFT Љубов TurnAbout Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација Материјали

KSCRAFT Љубов TurnAbout Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска

DEN 155.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Достапно


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 15*15cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Карактеристики на стоката

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
KSCRAFT
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
18032202
Материјал:
Силикони
Големина:
15*15cm
is_customized:
Yes
Пакување:
1pc/многу
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат