.

.

New
лето студент верзија на чист памук кратки ракави панталони одговараат на женски Тенок беше тенка секојдневен облека две групи

лето студент верзија на чист памук кратки ракави панталони одговараат на женски Тенок беше тенка секојдневен

DEN 1618.00
DEN 2311.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Zip
Бренд Име:
JuiOy бренд
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
do425
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Слатка
Облека Должина:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Женски Спортски:
Женски Спортски
Спортски:
Спортски
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат