.

.

New
Топла Продажба На Нафта Печат Puller Маснотии Печати Puller Автомобилската Услуга Алатка

Топла Продажба На Нафта Печат Puller Маснотии Печати Puller Автомобилската Услуга Алатка

DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно

Хром вратило со хемиски темно совет insert (внеси). Погоден за безбедно отстранување на масло и маснотии се печати најде во автомобилската дискови и преноси без оштетување на печат или околу кастинг. Двата совети се вклопуваат најпопуларните печат големини. ние не сме само да обезбеди трговија на големо и мало на услуги, но, исто така, обезбеди Капка-превозот услуги во целиот свет! ИСПОРАКА
Ние бидете сигурни дека производите ќе пристигнат безбедно за вас . Ние нема да напишете ја нашата веб страна или било снабдувач информации за пакетот. 1.Откако ќе се направи со цел, ние ќе брод објектот што е можно поскоро. 2.Ние брод тоа за вас од страна на DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС/HKPAM и да ви даде на следење на број. 3.Превозот времето е околу 3~5 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ, 10 дена од EMS, 20 дена од страна на хонг конг Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. 4.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи објектот пристигнат на време. Бидејќи на курир, времето и локалниот обичај,тоа понекогаш можеби задоцнето.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети. 5. Ако адреса е оддалечена место, ќе мора да додадете повеќе 6. Сите елементи се апсолутно бренд-нови, и добро тестирани пред превозот надвор. 7. Предмети ќе биде добро спакувана со воздушни меури во плик или картон. ПОВРАТНИ информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. 3. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации. Ќе коментари се доста важни за нас. 4. Ако производот е оштетен за време на испорака или има било квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Нашите професионални technicists ќе ви помогне да се одеднаш. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Rim Нега
Објектот Волумен:
no
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
MT·АЛАТКИ
Специјални Функции:
Моторот Нега
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат