.

.

New
Аниме Манга Neko Став chocola&ванила Ѕид Копчето за Сликање 40x60 Слика за Позадина Налепници 001

Аниме Манга Neko Став chocola&ванила Ѕид Копчето за Сликање 40x60 Слика за Позадина Налепници 001

DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


Опис
Виси род : Алуминиум легура
Платно материјал : сатен ткаат
Примерокот детали :

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
40x60cm, 45x72cm, 50x80cm, 60x90cm
Стил:
Класични
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Рамка:
No
Број На Модел На:
Аниме
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Gaumbauer
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
ткаенина ткаенина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат