.

.

New
2018 Стомак Танц Додатоци 1 компјутер Шарени Мода Sequins Монети Појас Стомак Танц, Хип Шамија Здолниште Корселе Ремени Половината Синџир

2018 Стомак Танц Додатоци 1 компјутер Шарени Мода Sequins Монети Појас Стомак Танц, Хип Шамија Здолниште Корселе

DEN 317.00
DEN 364.80

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Chiffion + Алуминиумски Монети + Sequin Боја : Црна, Жолта, Зелена, Виолетова,Роза, Длабоко Сина, Светло Сина, Црвена, бела, розова Стил : Танц, Хип Појас, Со Монети Наменети , Тоа 's Многу Убаво Кога Танцување . Големина : Една Големина Вкупна Должина : 154cm/60.6'' Висат Монета Должина : 80см/ 31.5'' Ширина : 23cm /9.06'' 1 инч =2.54 см Нето Тежина : 0.15 kg (Приближно) Забелешка : Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Објектот Вклучува : 1 X Појас не се вклучат и други
'

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NMGF10
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Танц Тип:
Стомакот Танцување
боја:
како Слика
Големина:
Free size
Тип:
Стомакот танц, хип појаси
испорака:
Кина пост
Тежина:
0.15kg
Гаранција:
30 ДЕНА
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
10cm x 20cm x 10cm (3.94in x 7.87in x 3.94in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат