.

.

New
2018 Лето Жените Дама Чипка Средината На Теле Здолниште А-Линија Флорални Везови Висока Половината Здолниште Мода Нови

2018 Лето Жените Дама Чипка Средината На Теле Здолниште А-Линија Флорални Везови Висока Половината Здолниште

DEN 769.00
DEN 1452.00

Количина на стоки
Достапно


2018 Лето Жените Дама Чипка Средината На Теле Здолниште А-Линија Флорални Везови Висока Половината Здолниште Мода Нови
Боја : Црна, Сива, Беж Материјал : Полиестер, Памук Половината Линија : Империски Стил : Мода/Рекреација Сезона : Пролет/Лето Половината : 60-75см Здолниште Должина : 78cm 1-Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2. Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
wearzone
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
midi здолниште
Половината:
Империја
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Стил:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат