.

.

New
1W 3W 5W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Супстрат 20mm Ѕвезда Комплет DIY Ладење Heatsink 50pcs Висок Квалитет DF

1W 3W 5W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Супстрат 20mm Ѕвезда Комплет DIY Ладење Heatsink

DEN 156.48

Количина на стоки
Достапно


Спецификации : име на Производ : 1 W/3 W/5 W Топлина Мијалник Димензија : Φ20mm Дебелина : 1.4 mm Материјал : Алуминиум база Боја : Црна / Злато PCB Апликации : Овие топлина мијалник може да заварување 1watt,3watt и 5watt еден LED светло монистра. Пакет се Вклучени : 50*LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча ( не содржат 1 W/3 W/5 W монистра )
Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
ЕМК,CQC,CCC,RoHS,CE
Напон:
Other
Просечен Живот (часот):
50000hrs
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Бренд Име:
CHINCOLOR
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Обликот:
Annular
Повод:
дневна соба
База Тип:
Оптоварување
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Должина:
D20mm
Модел:
YY263-197
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат