.

.

New
DANKEYISI Мода Пилот очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Дизајнер Од Врата очила за сонце За Мажи Polaroid очила за сонце Мажите Очила за Сонце

DANKEYISI Мода Пилот очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Дизајнер Од Врата очила за сонце За Мажи Polaroid

DEN 371.00
DEN 570.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
53mm
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
52mm
Број На Модел На:
МАЖИТЕ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ МАЖИТЕ 3769 ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ МАШКИ
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Бренд Име:
DANKEYISI
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат