.

.

New
Вез прекривки покрие поставите Египетски памук белите прекривки покрие солидна боја кревет листови перница случај,кралицата цар големина постелнина поставите adul

Вез прекривки покрие поставите Египетски памук белите прекривки покрие солидна боја кревет листови перница

DEN 5213.00
DEN 8688.00

Количина на стоки
Достапно


Нови Везови прекривки покрие поставите Египетски памук белите прекривки покрие солидна боја кревет листови перница случај,кралицата цар големина постелнина поставите возрасни Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки Опфаќаат : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 250 x 270cm(99 x 1078inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларирана вредност (Во многу редок случај, купувачот се уште треба да се плаќаат даноци, ве молиме контактирајте со нас откако доби пакет, ние ќе рефундирање на дел од даноците за вас). Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
1#
2# 3# 4# 5# 6# 7# 8# 9# 10# 11# 12#
^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. ви благодариме Фабрика

Карактеристики на стоката

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Број На Модел На:
0170-60
одделение:
Квалификуван
Шема:
Извезена
Ткаенина Густина:
133X72
Пополнување:
Никој
тема count:
≥600TC
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Материјал:
Египетски памук
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Ткаенина Count:
60
Стил:
Европа
Бренд Име:
babson
Количина:
4 парчиња
Тежина:
3.5kg
is_customized:
Yes
боја:
розова,сина/сива/Шампањ злато/бела
Големина:
200x230cm/220x240cm
Количина:
4pieces
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат