.

.

New
Huawei P20 случај покрие Huawei P20 Про задниот поклопец силикони раб на ткаенина се заштити случај coque MOFi оригинални Huawei P20 Лајт случај

Huawei P20 случај покрие Huawei P20 Про задниот поклопец силикони раб на ткаенина се заштити случај coque MOFi

DEN 369.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


MOFi оригинални
Погоден за Huawei P20/P20 Pro/P20 Лајт

Карактеристики на стоката

Материјал:
За Huawei P20, За Huawei P20 Про, За Huawei P20 Лајт
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
Mofi
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
ткаенина случај
За:
huawei p20 случај
За:
huawei p20 про случај маска
Број На Модел На:
Случај За Huawei P20
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат