.

.

New
Amlucas 3pcs/многу рачно изработени Мека Мамка Риба, Риболов Намамат 10.5 см 6.4 g Shad Црв Убодни Главата Летаат Риболов Силикон Риба WE125

Amlucas 3pcs/многу рачно изработени Мека Мамка Риба, Риболов Намамат 10.5 см 6.4 g Shad Црв Убодни Главата

DEN 127.00
DEN 227.04

Количина на стоки
Достапно


.
Спецификации :
Бренд : Amlucas
Мамка Тип : Мека Риболов Намамат
Намамат Тежина : 6.4 g/0.225 оз
Намамат Должина : 10.5 см/4.13 во
Бои : 6 различни бои
Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас
Пакет Листата :
3 * мека намамат

Карактеристики на стоката

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
Тип:
Силиконски Мамка
Должина:
10.5cm/4.13in
Тежина:
6.4g/0.225oz
боја:
6 бои
Количина:
3pcs/многу
Материјал:
Гума
Целна Риба:
Трева крап,Одење сом,бас
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат