.

.

New
Машка Маица Лажни две години 2018 Лето Мода Маскирани Прашка со Долги Ракави Tees Машки Нови компресија Т-Маица Слим се наоѓа на Врвот на ЕУ големина

Машка Маица Лажни две години 2018 Лето Мода Маскирани Прашка со Долги Ракави Tees Машки Нови компресија Т-Маица

DEN 768.00
DEN 1279.20

Количина на стоки
Достапно

Мажите Т Кошула Лажни две години 2017 Лето Мода Маскирани Прашка со Долги Ракави Tees Машки Нови компресија Т-Маица Тенок Машки Блузи

Карактеристики на стоката

Големина:
EU size S, EU size M, EU size L, EU size XL, EU size XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
ZYFG слободни
Sleeve Стил:
Долги Ракави
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
боја:
црна, сива Војска Зелена Зелена
Стил:
Машка маица Лажни две години на Врвот,Мода
еден:
Повик Т-маица бренд Т кошула
Две:
Нови компресија T-Shirt
Големина:
S M L XL XXL
Големина тип:
ЕУ/САД големина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат