.

.

New
50Pcs Црна Круг Точка Смола за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

50Pcs Црна Круг Точка Смола за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY

DEN 155.00
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 23mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0071

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
H0071
Обликот:
Dot
боја:
Црна
Големина:
23mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат