.

.

New
Професионални Помине Гел лак Екранот Картичка Книга Боја Плоча Палета Заградата и Ноктите Совет 2 Стилови на Располагање

Професионални Помине Гел лак Екранот Картичка Книга Боја Плоча Палета Заградата и Ноктите Совет 2 Стилови на

DEN 316.00
DEN 416.16

Количина на стоки
Достапно


Опис : Функција : Предмет Тип : Покажува Полица Име : Ноктите Гел лак Боја на Екранот Кутија Материја : картичка Стока Квалитет, Сертификација : CE Употреба : лак Боја Изложба Тип : лак се Прикаже Опис : Оваа Помине Уметност Боја на Екранот Табелата може да ви помогне да се средиме вашиот цветен помине уметност полски. Совршена да се користи за прикажување на лак и повеќе апликација. Сопственик на помош на оваа Помине Art Display Табелата,сте се спаси од пречеше на пронајдете посакуваното шише со безброј обидува. Вашиот клиент може да биде совршено задоволни со овој Помине Уметност Боја Приказ на Табелата. Погоден за професионална и домашна употреба. Материјал : Хартија
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
4. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
moonvvin
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
SM970
Материјал:
Дрво
Големина:
24.3*22.2*2.2cm
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат