.

.

New
led ѕид светлина модерната led ѕид светла за дневна соба Замав Рака Ѕид Светилка Со switch led читање ѕид led светилки ноќни ламби

led ѕид светлина модерната led ѕид светла за дневна соба Замав Рака Ѕид Светилка Со switch led читање ѕид

DEN 2239.00
DEN 2544.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,ССА,PSE,УЛ,CCC,FCC
Гаранција:
3
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна,Темно Сива
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Knob префрлате
База Тип:
E27
Техника:
Обична Обоена
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
220V,110V
Примена:
Кревет Во Соба,Трпезарија,Студија
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
hp8
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Употреба:
Индустриски
Бренд Име:
Timebus
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
led ѕид светлина
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат