.

.

New
Artryst Ѕид Уметнички Слики Дома Декор HD Отпечатоци Платно Рамка 5 Парчиња Апстракт Сончоглед Слики Sunburst Daisy Цвет Постер

Artryst Ѕид Уметнички Слики Дома Декор HD Отпечатоци Платно Рамка 5 Парчиња Апстракт Сончоглед Слики Sunburst

DEN 530.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно

Големина Size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x12inx2,8x16inx2,8x20inx1) Size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inx2,12x24inx2,12x32inx1) Size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Врамени
На врамени опција е 5 парче платно дека е веќе на дрвена рамка и е подготвен да се откажам.
Тоа изгледа како убава како што се гледа на сликата погоре. Не Врамени не врамени платно е само 5 парче печати на платно без дрвена рамка. Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. 1. e Packet 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS
4. DHL Услуги на Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Пад На Превозот
Ако сте заинтересирани во нашите производи, на чекање за вас да ме контактирате. Ако рс ќе има нешто треба помош, ве Молиме контактирајте го сервисот и ние'll стапите во контакт во рок од 24 часа!

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 3 Формулиран, Големина 3 Врамени
Рамка:
No
Бренд Име:
Artryst
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Стил:
Апстракт
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Цвет
Број На Модел На:
jcyg-46
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Од:
Кина
Проширување screwApplication:
Ѕидот DecorationFrame
Подготвени да HangCustom Слика:
Прифатливо
WoodFeature:
1.5x2cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат