.

.

New
Случај За Apple iPhone 7/7 Плус/6/6s Плус/5s/5c Флип СТП+TPU кожа цвет Картичка Стојат носителот мека Случај funda coque kimTHmall

Случај За Apple iPhone 7/7 Плус/6/6s Плус/5s/5c Флип СТП+TPU кожа цвет Картичка Стојат носителот мека Случај

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Apple i Phone 7/7 Плус/6/6s Плус/5s/5c Флип СТП+TPU кожа цвет Картичка Стојат носителот мека Случај funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Apple i Phone 7/7 Плус/6/6s Плус/5s/5c [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Црна,Розово злато,Розова,Нане,Сива,Златна,Виолетова,Небото Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Карактеристики на стоката

Материјал:
За iPhone 5 5s 5SE, За iPhone 5C, За iPhone 6 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
Големина:
For Apple iPhone 7/7 Plus/6/6s Plus/5s/5c
Карактеристики:
Флип TPU+СТП кожа цвет Картичка Стојат носителот мека заштитни Случај
Мало Пакет:
No
дизајн:
Бизнис,Украсени
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат