.

.

New
7pcs/set Мултифункционален Т-Завртка тип Thread Чешми Reamer со М3 М4 M5 M6 М8 Допрете и Завртка Мерач Сет за Машина за Рака Употреба

7pcs/set Мултифункционален Т-Завртка тип Thread Чешми Reamer со М3 М4 M5 M6 М8 Допрете и Завртка Мерач Сет

DEN 324.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно


Опис
Карактеристики :
- Висок квалитет на легиран челик, висока цврстина и цврстина.
- Т-завртка тип thread чешми reamer,лесен за користење и зачувување на напор.
- Спецификациите се различни, широко се користи.
- Погодни за машинско и рачно ги користите, може да се управува со една рака.
Тип : Завртка Тема Чешми Reamer
Материјал : Легиран Челик
Боја : Види Слика
Количина : 7pcs
Стандард : Метрички
Т-тип на Навој Reamer : М3 - M6
Тема Тип : 60 ° Цилиндрични Цевки Нишка
Допрете Големина : M3 x 0.5, M4 x 0.7, М5 x 0.8, M6 x 1, М8 x 1.2 Пакетот вклучува
5 x Завртка Тема Чешми Reamer
1 x T-тип на Навој Reamer
1 x 60 ° Цилиндрични Цевки Нишка
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ChgImposs
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Дрво
Број на Парчиња:
7pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
ULT_HAD_40B
Стандард:
Т-тип на Навој Reamer:
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат