.

.

New
wongshi Модерен Три Боја Tassel Алуминиум Синџир Pendant Светла Нордиските дневна соба светлата Вила Креативни Ресторан, Продавница Светилки

wongshi Модерен Три Боја Tassel Алуминиум Синџир Pendant Светла Нордиските дневна соба светлата Вила Креативни

DEN 7632.00
DEN 12720.00

Количина на стоки
Достапно

wongshi Модерен Три Боја Tassel Алуминиум Синџир Pendant Светла Нордиските дневна соба светлата Вила Креативни Ресторан, Продавница Светилки 100% сосема нов и добар квалитет Материјал : железо и Алуминиум , Телото Боја : Сребро, Rose Gold, Големина : L150 x W23cm 30 W, за 10-25㎡, L120 x W23cm 40 W, за 8-15㎡, L100 x W23cm 52 W, за 5-10㎡. Текст : AC220 V 50/60 HZ Три промена на Бојата:можете да ја смените бојата со вклучување на и исклучување на ѕиден прекинувач, топло белаЛадно белаНеутрална светлина ве молиме забелешка : Оваа цена не го вклучуваат данокот, ќе се намали парцела цена со цел да се избегне или намали даночното, но ако е потребно, купувачот треба да плати данок, ви благодарам.

Карактеристики на стоката

Боја На Каросеријата:
СРЕБРО, ROSEGOLD
Големина:
L150 x W23 cm, L120 x W23cm, L100 x W23cm
Емитуваат Боја:
Три промена на Бојата, Само Топло Бела, Само Ладно Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,CCC,FCC,CE
Абажур Боја:
Виолетова,Сребрена,Зелена,Златна,Бела,Сина,Шампањ,Портокалова,Кафена,Црна
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Сензор,Далечински Управувач,Knob префрлате
Техника:
обложено
Бренд Име:
wongshi
Број На Модел На:
Pendant Светла
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
2 години
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат