.

.

New
Нерѓосувачки Челик Сушење Рек Мулти-клип Windproof Clothespin Кука Кука Сушење Рек Чорапи Бебе Мултифункционален Сушење Притисок

Нерѓосувачки Челик Сушење Рек Мулти-клип Windproof Clothespin Кука Кука Сушење Рек Чорапи Бебе Мултифункционален

DEN 1183.00
DEN 1478.40

Количина на стоки
Достапно


Нерѓосувачки Челик Сушење Рек Мулти-клип Windproof Clothespin Кука Кука Сушење Рек Чорапи Бебе Мултифункционален Сушење Притисок
На новата главна поддршка бар е 4mm во дијаметар и опремени со 30 клипови. На клиповите направени од bolder и поголеми клипови за поголема еластичност.
Една мала клип е 6.6 cm долги и тежи 10g. Квалитетот е супериорен и издржливи.
Големина : 42*30cm
Тежина : 670g
Вистински производ :

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
WSHYUFEI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
WSH-100
Капацитет:
30
Име:
WSHYUFEI
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
НЕМА.:
WSH-100
Боја Класификација:
Екстра дебели нерѓосувачки челик
Должина:
42*30cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат