.

.

New
4 парчиња/поставува Карбонски Влакна Внатрешната Врата се Справи со сад покрие намали За Chevrolet Equinox 2017 2018

4 парчиња/поставува Карбонски Влакна Внатрешната Врата се Справи со сад покрие намали За Chevrolet Equinox

DEN 1000.00
DEN 1235.04

Количина на стоки
Достапно


Опис Item Одговара За Chevrolet Holden Equinox 2018 Опис на Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како слики Iclude : 4 PCS Материјал : Висок квалитет на ABS Пластика, е карбонски влакна изглед. Не е вистински карбонски влакна Лесно installtion,3 M лента е во задниот дел. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет guarant
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Chevrolet Holden Equinox 2018
Објектот Тежина:
0.4kg
Година:
2017 2018
Бренд Име:
Cherk
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат