.

.

New
BOOMBLOCK 2 парчиња/сет за во Автомобил 3D Кул Јаглерод Издувни Цевки Налепница За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 XC60 Citroen C5 C3 C4 Субару

BOOMBLOCK 2 парчиња/сет за во Автомобил 3D Кул Јаглерод Издувни Цевки Налепница За Опел Astra H G J Volvo S60

DEN 767.00
DEN 958.56

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот :
1.100% Сосема Нов материјал и се со висок квалитет
2.Материјал :
Answer : ___________________________ Note :
1.Pls се направи јасна автомобилот пред употреба на овој производи
2.Многу добар квалитет
3.Pls се задржи надвор вода во рамките на 3 дневна
Производ Слика :

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
WHT01
Објектот Должина:
39cm
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Pu
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат