.

.

New
100Pcs Црна Bowknot Круг Смола Мрачно Шиење Копчиња Бележник Knopf Bouton DIY копчиња 10мм Дома Декорација Додатоци

100Pcs Црна Bowknot Круг Смола Мрачно Шиење Копчиња Бележник Knopf Bouton DIY копчиња 10мм Дома Декорација

DEN 95.00
DEN 186.72

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0086

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Број На Модел На:
H0086
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат