.

.

New
Weduoduo Жените И Мажите Бизнис ID Кредитна Картичка Носителот Моден Бренд Метал Алуминиум Држачот на СТП Кожа Porte Carte

Weduoduo Жените И Мажите Бизнис ID Кредитна Картичка Носителот Моден Бренд Метал Алуминиум Држачот на СТП Кожа

DEN 285.00
DEN 558.72

Количина на стоки
Достапно


Белешки за корисниците
Превозот
1. По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на информации, целосна адреса(улица+градот+provience+држава), целосно име и презиме, zipcode и телефонски број.
2. Стоките ќе бидат испорачани во 1 до 7 дена по уплатата. Превозот методи ние нудиме може да достигне повеќето земји(освен Бразил )во рок од 60 дена, во текот на овие денови ве молиме имајте на телефонот. Ако не ја прими стоката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО.
Враќање/Поврат
1. Ако не сте задоволни со стоката која сте ја добиле, ве молиме поднесете барање за замена или враќање на пари во 7 дена. Купувачот ќе плати за такси превозот.
2. За неисправни или brkoen објектот, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографии од пакување и објектот во прв пат.
3. За погрешно објектот, ве молиме брод до нас во оригинал и неискористени состојба.
Боја на разликата
1. Можеби тоа изгледа мала разлика помеѓу производот и фотографијата се должи на светло и на животната средина ние се направи фотографијата.
2. Ве молиме место на нарачка на производот, како на фотографијата за името на copmlex боја не е точно со фотографијата.
Повратни информации
1. Тоа што сте 100% satisfiction на купување е нашата цел.
2. Ако кој било проблем се случува во оваа набавка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат, ние ќе го реши проблемот до го задоволи.
3. Ако сте задоволни со оваа набавка, ве молиме оставете 5 ѕвезди коментар.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
9.3cm
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
weduoduo
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Состав:
СТП Кожа+Метал
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
C227 Кредитна Картичка Во Држачот
Објектот Ширина:
5.8cm
Главен Материјал:
Метален
Употреба:
бизнис картичка
Стил:
бизнис
Тип:
Држачот На
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат