.

.

New
Ranzwal 925 Sterling Silver Жените Ирски Claddagh Пријателство & Љубов Прстен со Срцето Кубни Циркони НИ Големина 6~9 ARI213

Ranzwal 925 Sterling Silver Жените Ирски Claddagh Пријателство & Љубов Прстен со Срцето Кубни Циркони НИ Големина

DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно


0
ПРОИЗВОД : Ирски Claddagh Пријателство & Љубов Прстен
БРЕНД : RANZWAL
ПОЛ : Женски
МАТЕРИЈАЛ : Сребрен,Кубен Циркони
БОЈА : Црвена,виолетова,розова,multicolor,зелена,темно сина,светло сина,маслинесто зелена
ГОЛЕМИНА(НИ ГОЛЕМИНА) : 6/ 7/8/9
СТИЛ : Мода
ПОВОД : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија / Подарок
СОСТОЈБА : Brand new & висок квалитет Љубовник/Пријател/Сопруга
ПОДАРОК ЗА : Љубовник/Пријател/Сопруга

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
10мм
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Ranzwal
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ARI213
Боја на Прстен:
Сребро.
Стил:
Моден
Состојба:
Бренд Нови
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Тежина:
5g
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија / Подарок
НИ Големина:
6,7,8,9
Боја на цирконот:
Црвена,виолетова,розова,multicolor,зелена,темно сина,светло сина,маслинесто зелена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат