.

.

New
DX4 еко растворувач Печати ја Главата за Epson / Roland потпретседател 540 / Mimaki JV2 JV4 принтери

DX4 еко растворувач Печати ја Главата за Epson / Roland потпретседател 540 / Mimaki JV2 JV4 принтери

DEN 29006.40

Количина на стоки
Достапно

Не контактирајте со мастило кога ќе ја вметнете главата кабел. сите наши производи се Сосема Нови, Оригинални! ние ве уверам дека ние ќе им обезбедиме на нашите клиенти со добар квалитет и се најдобри конкурентна цена! напомена : ако сте задоволни од нашите услуги и производи. ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Сите стоката предадена од страна на Fed Ex или DHL Express Шенжен. Добредојдовте голема компанија или веледрогеријата / дилер дојде и соработка со нас врз основа на win-win бизнис. ние ќе направиме се што е можно за да им помогне. ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку писма. Глава за печатење се Врати Услови : Сите наши печатачки глави се висока прецизност стока и сосема нов, по приемот на стоката, ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашиот продажен персонал, како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
DX4
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат