.

.

New
LB-EM5 Брзо Ослободување L Плоча/Заградата Носителот Зафат за Олимп OM-D E-M5 EM5 РПС SUNWAYFOTO Markins Компатибилен

LB-EM5 Брзо Ослободување L Плоча/Заградата Носителот Зафат за Олимп OM-D E-M5 EM5 РПС SUNWAYFOTO Markins Компатибилен

DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Брзо ослободување L-заградата & камера контрола прилагодено за Олимп OM-D E-M5 Камера.
Десен агол брзо ослободување "L-загради се" вклопи во основата на вашиот дигитален или на филмската камера.
Брзо ослободување, пак, и remount вашата камера или хоризонтална или вертикална шут.
Основната плоча има резервирано екстра 1/4" навој монтажа дупки и отвор за врвца за дополнителни функции.
Овие плочи работа особено добро кога сте со користење на пократки макро, широк агол, и tilt-shift објективи.
Спецификации :
Материјал : Метал
Боја : Мет црна
Одговараат за : Олимп OM-D E-M5 II Камера
Тежина :
Пакет Се Вклучени :
1 x Брзо Ослободување Плоча
1 x Отворање клуч

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
хари добро
Материјал:
Алуминиум
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат