.

.

New
Висок Квалитет 316L не ' Рѓосувачки Челик Мотоцикл Копче Синџири Мода Мотор Keychain За Мажи Подарок Накит

Висок Квалитет 316L не ' Рѓосувачки Челик Мотоцикл Копче Синџири Мода Мотор Keychain За Мажи Подарок Накит

DEN 223.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Опис : Stanless Челик Motrobike Keychain Големина : 30x60mm Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Количина : 1 buc по многу


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Бренд Име:
AINICIN НАКИТ
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
мотор
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
30x60mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат