.

.

New
GENUINES Huawei B525 B593 B315 B310 бела Антена пар 2X Надворешна Антена Оригинален Тип D (Рутер/модем не се вклучени)

GENUINES Huawei B525 B593 B315 B310 бела Антена пар 2X Надворешна Антена Оригинален Тип D (Рутер/модем не се

DEN 380.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Достапно


100% Huawei оригиналното Писмо D бела боја 5dbi 4 G LTE антена huawei b593 b890 b880 b310 b315 со sma конектор
Електрични Спецификации :
Фреквентен Опсег
698-2700 MHz
Добивка
5d Bi
VSWR
≤1.8
Поларизација
Вертикална
Отпорност
50ohm
Максимална Влезна Моќност
50 W
Конектор
SMA
Температурата На Работа
-40℃ до+80℃
Механички Карактеристики :
Антена Димензија
190mm
Тежина
20g

Карактеристики на стоката

Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Стил:
Надворешни
wirless Модем Тип:
WCDMA,LTE
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
No
Број На Модел На:
B525/B593 Антена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат